Telefon

0(534)913 65 62


BAKIM VE ONARIM

Günümüz şartlarının rekabetçi piyasası ve tasarruf gerekliliği göz önüne alındığında makina ekipmanlarının revizyon ve bakım işlemleri daha da önem kazanmaktadır.

Sabit ortamlardan hareketli ortamlara akışkan transferini sağlayan mekanik sızdırmazlık ekipmanlarının (Döner sızdırmazlık elemanı/başlığı-Rotary Joint- ,Mekanik salmastra) mümkün olan en uzun vadede kullanılabilmesi için  revizyon işlemlerini deneyimli teknik ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Bize başvurduğunuzda mühendis ekibimiz sorunu tespit ederek gidermekte,teknik ekibimiz ise arıza tipi gözetmeksizin sızdırmazlık için kritik parçaların yenisi ile değişimini sağlamaktadır.Son olarak test aşamasından geçirilen ürün yenilenmiş olarak siz değerli müşterilerimize teslim edlir.

Müşterilerimiz bazı durumlarda tekrarlayan arıza ve güvenilirlik sorunları yaşamakta ve çözüm talep etmektedirler.Bu durumlarda mühendislerimiz mevcut çalışma ortamındaki olası şartlara ,çalışma koşullarındaki değişikliklere ve üretim taleplerine bağlı olarak yeni ürün seçimi konusunda rehberlik ve tedarik hizmeti sağlamaktadır.

 

 

Hızlı iletişim
  • 0(534)913 65 62
  • 0(534)913 65 62
  • info@dekmuhendislik.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.